slobba blog.rs

Evropska takmičenja u fudbalu-LŠ i LE

Evropska takmičenja u fudbalu-LŠ i LE. Pregled poslednjeg kola LŠ- Golman Standarda postigao gol glavom u nadoknadi vremena! Scaron;turgart je sa 31 pobedio rumusku Unireu zahvaljujući furioznom početku i tri gola u prvih 11 minuta a strelci za domaće bili su Marika u 5., Treš u 8. i pogrebnjak u 11. minutu, dok je u drugom meču Sevilja savladala Rendžers 10, a jedini gol dao je Kanute iz penala u 8. minutu. 2 Štutgart 9. Olimpijakos je dobio kombinovani tim Arsenala 10 golom Želarda u 46 minutu.

OVERVIEW

The web site slobba.blog.rs presently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have traversed twenty pages inside the web page slobba.blog.rs and found five websites referring to slobba.blog.rs.
Pages Parsed
20
Links to this site
5

SLOBBA.BLOG.RS TRAFFIC

The web site slobba.blog.rs is seeing diverging quantities of traffic all over the year.

FIFA Pravila igre

FIFA test za proveru fizičke spremnosti. Za sudije i sudije pomoćnike. Pauza 90 sekundi vraćajući se na start. Sudiju - trči 6,4 sekunde. Sudiju pomoćnika - trči 6,2 sekunde. Trčanje 10 krugova sa hodanjem oko fudbalskog terena. Hodati 50 metara za 40 sekundi. Hodati 50 metara za 45 sekundi. Stručno usvršavanje sudija postiže se putem plenarni.

osnove fudbala

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4. TOC o 1-3 h z u. 1 KARAKTERISTIKE TEHNIKE U FUDBALU . 13 Vođenje unutrašnjom stranom stopala. 2 POJAM TAKTIKE U FUDBALU. 1 KARAKTERISTIKE TEHNIKE U FUDBALU. Primanje,dodavanje i vođenje lopte. Specifični udarci i udarci glavom. Fudbalska igra,sa i bez zadataka.

Magic of Book

Ostaviti svet za sobom Margaret Forster. Bdquo;Njenopoznavanje istorije je, kao i uvek, usklađeno s čudesnim saosećanjem. Izgubljena, nađena, ukradena, zaturena, prodata,predmet borbe. Ovaj izuzetno zanimljiv, lepo i vešto ispričan roman pratiavanture jedne slike s početka XX veka i živote žena koje su je posedovale. Manje od tri Ivana Kuzmanović. Tereza Revaj - U dobru I u zlu.

EXITfestival

Egzit 09 se održao od 9. Jedni od najboljih, po mome mišljenju, izvođača sa Exit-a 09. Egzit 08 - Drugi deo. Egzit 08 - Prvi deo. Gogol Bordello - Start wearing purple.

ljubavne poruke

Nikad ne plači za vozom koji odlazi, čak i kad najlepše odnosi, jer svi sto jednom odu, požele da se opet vrate! Vozovui na stare perone, a ljubav na stare adrese . Bog nije obećao dan bez bola, osmeh bez tuge, put bez trnja, ali je obećao snagu za dane, utehu za suze i svetlost za put . Ne, ja to ponovo ne mogu! Prijatelj.

WHAT DOES SLOBBA.BLOG.RS LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of slobba.blog.rs Mobile Screenshot of slobba.blog.rs Tablet Screenshot of slobba.blog.rs

SLOBBA.BLOG.RS SERVER

Our crawlers caught that the main page on slobba.blog.rs took two thousand and seventy-eight milliseconds to load. We could not discover a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We found that this domain is weilding the Apache operating system.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site had the following on the web site, "Evropska takmičenja u fudbalu-LŠ i LE." I noticed that the web page said " Pregled poslednjeg kola LŠ- Golman Standarda postigao gol glavom u nadoknadi vremena! Scaron;turgart je sa 31 pobedio rumusku Unireu zahvaljujući furioznom početku i tri gola u prvih 11 minuta a strelci za domaće bili su Marika u 5." They also said " minutu, dok je u drugom meču Sevilja savladala Rendžers 10, a jedini gol dao je Kanute iz penala u 8. Olimpijakos je dobio kombinovani tim Arsenala 10 golom Želarda u 46 minutu."