sportowe-gimnazjum blog.pl

Gimnazjum na sportowo Sportowe wydarzenia z gimnazjum w pieńsku

Sportowe wydarzenia z gimnazjum w pieńsku. Nasi siatkarze plażowi zajęli II miejsce w Mistrzostwach Powiatu. W fazie grupowej pokonali gimnazjum w Jerzmankach 2-0 i gimnazjum nr 3 w Zgorzelcu 2-0. W półfinale wygrali z gimnazjum nr 2 w Zgorzelcu 2-0. W finale ulegli jednak lepiej grającej na siatce drużynie z Ruszowa. Skład drużyny Remik Chruściel, Alan Chruściel oraz Dawid Guzowski. Napisane w kategorii Bez kategorii. Zawody piłki plażowej dziewcząt. Napisane w kategorii Bez kategorii. Coca- Cola.

OVERVIEW

The web site sportowe-gimnazjum.blog.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have traversed nineteen pages inside the web page sportowe-gimnazjum.blog.pl and found zero websites referring to sportowe-gimnazjum.blog.pl. We were able to find one public media platforms owned by sportowe-gimnazjum.blog.pl.
Pages Parsed
19
Social Links
1

SPORTOWE-GIMNAZJUM.BLOG.PL TRAFFIC

The web site sportowe-gimnazjum.blog.pl is seeing diverging quantities of traffic all over the year.

LINKS TO WEBSITE

WHAT DOES SPORTOWE-GIMNAZJUM.BLOG.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of sportowe-gimnazjum.blog.pl Mobile Screenshot of sportowe-gimnazjum.blog.pl Tablet Screenshot of sportowe-gimnazjum.blog.pl

SPORTOWE-GIMNAZJUM.BLOG.PL SERVER

Our crawlers caught that the main page on sportowe-gimnazjum.blog.pl took two thousand and sixteen milliseconds to load. We could not discover a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We found that this domain is weilding the Apache operating system.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site had the following on the web site, "Sportowe wydarzenia z gimnazjum w pieńsku." I noticed that the web page said " Nasi siatkarze plażowi zajęli II miejsce w Mistrzostwach Powiatu." They also said " W fazie grupowej pokonali gimnazjum w Jerzmankach 2-0 i gimnazjum nr 3 w Zgorzelcu 2-0. W półfinale wygrali z gimnazjum nr 2 w Zgorzelcu 2-0. W finale ulegli jednak lepiej grającej na siatce drużynie z Ruszowa. Skład drużyny Remik Chruściel, Alan Chruściel oraz Dawid Guzowski. Napisane w kategorii Bez kategorii. Napisane w kategorii Bez kategorii."